Projektujemy
Drukujemy
Druk Cyfrowy

Druk cyfrowy to niskie ceny nawet przy najniższych nakładach

Do wyboru różne rodzaje papieru oraz nieograniczone możliwości wykończenia, foliowanie, lakierowanie UV. Realizacje od projektu po gotową publikację.

Oferuje najlepszej jakości produkty drukowane techniką cyfrową.

Dysponujemy odpowiednimi środkami technicznymi, by sprostać każdemu z poleconych nam zleceń. Wsparcie technologiczne pozwalają nam realizować wiele różnorodnych projektów z zakresu poligrafii reklamowej i produkcyjnej.

Obsługujemy zarówno zlecenia wysokonakładowe jak i średnio oraz niskonakładowe. Druk cyfrowy, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą niskie nakłady, sprawdza się najlepiej podczas drukowania plakatów, wizytówek, folderów reklamowych. Jego zaletą jest niska cena, bardzo krótkie terminy wykonania, ponieważ już tego samego dnia, w którym otrzymaliśmy zlecenie, możemy oddać Państwu gotowy produkt. Przygotowane przez Państwa gotowe projekty możemy zacząć drukować praktycznie natychmiast. Wystarczy przynieść je na nośniku elektronicznym, takim jak płyta CD czy pen drive. Jeśli nie dysponują Państwo własnym projektem, nasi graficy przygotują je dla Państwa samodzielnie lub dostosują się ściśle do Państwa wskazówek. Wszystkie druki cyfrowe wykonujemy na nowoczesnej maszynie firmy Konica-Minolta, dzięki której jakość wydruków jest zbliżona do offsetu. Jeśli więc interesują Państwa niskie nakłady, polecamy w szczególności swoje usługi w zakresie druku cyfrowego.
wybrane realizacje

Druk Cyfrowy

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta.

Zapraszamy do współpracy!