Projektujemy
Drukujemy
Książki w oprawie klejonej

Duży wybór formatów oraz szeroka gama stosowanych papierów papierów.

Okładki z uszlachetnieniem powierzchni, środki pełnokolorowe lub czarno-białe

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu szybko i bezbłędnie wykonamy każdą publikację.

Realizujemy zlecenia na książki w oprawie klejonej. Wykonujemy je w dowolnym formacie i o dowolnej objętości. W naszej ofercie książek w oprawie klejonej, okładki wykonywane są z kartonu kredowego z białym spodem i z pełnokolorowym nadrukiem. Możemy je ozdobić dodatkowo poprzez foliowanie na połysk lub matowe. Istnieje także możliwość miejscowego pokrywania lakierem UV wybranych przez klienta elementów graficznych. Książka tak klejona może mieć środek zarówno czarno-biały, jak i w pełni kolorowy. Oferujemy pełen zakres kompleksowego druku książek. Zaczynając od składu, poprzez przygotowanie do druku, aż do końcowych prac introligatorskich. Każdy etap procesu wykonujemy z ogromną uwagą, starannością i poświęceniem.

Z naszych usług dotychczas skorzystali między innymi prywatni autorzy książek i tomików poezji oraz wydawnictwa specjalizujące się w wydawaniu podręczników do nauki języków obcych. Książki w oprawie klejonej produkowane przez  firmę ELFAX są trwałe i estetyczne wykonane.  Niezależnie od wielkości nakładu oferujemy konkurencyjne ceny.

wybrane realizacje

Książki w oprawie klejonej

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta.

Zapraszamy do współpracy!